بسیج رسانه طرح "تقویت و حمایت از اصحاب رسانه" را دنبال می‌کند

1400/08/05
0
12

به گزارش بسیج رسانه، عبدالله نجفی در نشست اعضا کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی با خبرنگاران با بیان اینکه حضور این اعضا در استان بوشهر منشأ اثر همراه با خیرات و برکات است اظهار داشت: این استان دارای ظرفیت‌های بسیاری در ابعاد گوناگون اقتصادی، صنعتی و دیگر حوزه‌ها است که توجه به زیرساخت‌های این استان امری مهم است.

وی با اشاره به نقش اصحاب رسانه در انتقال مطالبات مردم تصریح کرد: اصحاب رسانه به‌عنوان بازوی توانمند، نقش ارزنده‌ای در تبیین دستاوردهای جمهوری اسلامی در مسیر خدمت‌رسانی به مردم داشته‌اند.

رئیس سازمان بسیج رسانه استان بوشهر با اشاره به کمبودها، معضلات و مشکلات بر زمین مانده استان تصریح کرد: با توجه به ظرفیت‌های استان بوشهر و نقش آن در اقتصاد کشور، رفع محرومیت‌ها و مشکلات در ابعاد گوناگون اقتصادی، اشتغال‌زایی و زیرساختی یکی از مطالبات مهم مردم استان بوشهر است.

نجفی باتأکید بر نگاه ویژه به اصحاب رسانه و حمایت از این جامعه زحمتکش و خدوم افزود: در سال 1392 تلاش‌هایی برای تصویب قانون حمایت و تقویت رسانه‌ها توسط سازمان بسیج رسانه انجام شد و مراحلی از آن در کمیسیون امنیت ملی و فرهنگی مجلس شورای اسلامی مورد توجه قرار گرفت به نظر می‌رسد امروزه با توجه به اهمیت فعالیت اصحاب رسانه، لزوم تحقق این مهم بیش از پیش احساس می‌شود.

وی با  بیان اینکه در مواردی شاهد تحریم سازمان یافته برخی رسانه‌های منتقد توسط نهاد‌های دولتی و نیمه دولتی در دولت‌های قبل بودیم گفت: هدف این نهادها تضعیف رسانه‌های منتقد که در واقع چشم بینا و زبان گویای مردم هستند بود که این رفتار برای جامعه پذیرفتنی نیست.